Archiwa: Zajęcia

BOKS

Prowadzący:  Norbert „Lodówa”Rozenbajgier Grupa początkująca, bez ograniczeń wiekowych. Boks – walka wręcz przy użyciu samych pięści. Podczas zajęć, uczestnicy szlifują motorykę, koordynację, kondycję i techniki bokserskie.

Read More

KICBOXING

Prowadzący:  Mateusz Wiechnik Dyscyplina łącząca  uderzenia pięściami oraz kopnięcia, niezwykle efektywna i skuteczna sztuka walki. Treningi  przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się elementów walki, lubią rywalizację oraz dla wszystkich którzy chcą poprawić sylwetkę w krótkim czasie.

Read More

BJJ/ SUBMISSION

Prowadzący:  Michał Baran Kontrola przeciwnika w parterze to klucz do sukcesu w walce. Rozwiń swoje umiejętności grapplerskie z wykorzystaniem technik zapasniczych, brazylijskiego jiu-jitsu i nie tylko. Poznaj skuteczne metody poddawania oponenta z wykorzystaniem różnorodnych dźwigni i duszeń… lub po prostu w ciekawy sposób zrób najbardziej wykańczający trening cardio jaki można wymyślić.

Read More

BJJ KIDS

Prowadzący:  Michał Baran Zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych już od 5 roku życia w formie zabaw ruchowych. Pod okiem wykwalifikowanej kadry Trenerskiej młodzi Wojownicy rozwijają swoją motorykę i kondycję, ucząc się przy tym przede wszystkim opanowania i kształtując swój charakter. Poprzez odpowiednie zadania ćwiczą wzorce ruchowe przydatne nie tylko w ewentualnej walce, ale również i innych […]

Read More

MMA

Prowadzący: Paweł Latało Mieszane Sztuki Walki to korona sportów walk i ostateczne sprawdzenie wszechstronności i umiejętności. Dołącz do naszych topowych trenerów na 1 z 4 poziomów Klas – od #INTRO dla osób, które pierwszy raz stoją na macie – po #PRO dla tych co znają od środka każdy centymetr oktagonu.

Read More